trarendemkru
  GR Aluminyum GSM +90 533 732 52 21

GR Aluminyum Hizmetler

ARGE

Deneyimli uzman mimar, mühendis ve teknik personelden oluşan AR-GE departmanı, ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda teknik özelliklere sahip alüminyum sistemlerini teknolojik yenilikler kullanarak yapmaktadır. Hazırlanan tasarımlar, yüksek kalitedeki profilleri elde etmek için bünyemizdeki kalıphane ünitesinde işlenmektedir.

ELEKTROSTATIK BOYA

Kromat havuzlarında (kromsuz) yıkamadan geçirilen ürünlerimiz, otomatik sistem ile çalışan eloktrostatik boya ünitesinde profiller ral renkleri dahil hertürlü boyama işlemi gerçekleştirilmektedir.

KALIP BÖLÜMÜ

Eğitimli,deneyimli teknik personel ile teknolojik takım tezgah ve edavata sahip kalıphane ünitemizde; * Yüzey kalitesi yüksek * Teknik tolöranslarda Hizmet vermektedir

 

 

 

 

KALİTE KONTROL

Kalite Kontrol bünyesinde bulunan uzman teknik kadrosu ile GR Alüminyum markalı ürünlerin kalitesini arttırmanın yanısıra yurtiçi ve yurtdışı rekabette öncü olmak için çalışmalarına devam etmektedir.

 

EXTRUZYON PRES

Kalıphane ünitemizden elde edilen kalıplar kullanılarak 1200 ton kapasiteli PLC sistemi ile çalışan extruzyon preslere sahip üretim hattımıza çeşitli sektörler için profiller üretilir. Müşterinin talepleri doğrultusunda bünyemizde bulunan Eloksal Ünitesi ne , Elektrostatik Boyahane Ünitesi ne veya Mekanik İşlem Ünitesi ne gönderilir. Yıllık üretimimiz yaklaşık 10.000 tondur.

SEVKİYAT

GR Aluminyum olarak Sevkiyat Ünitesi bünyesinde bulunan kadrosu ile Talep edilen ürünlerin zamanında ve sorunsuzca müşteriye en kısa sürede ulaştırmak ilkesindedir.

Footer Logo

2011'den bu güne Aluminyum sektöründe emin adımlarla ilerleyen firmamız 1200 tonluk full otomatik

Aluminyum Ekstrüzyon presi ve altı tabancalı tam otomatik boyahane hattı ile hizmetinizdeyiz.

Mail Listemize E-Posta Adresinizi Ekleyin Tüm Kampanya ve Gelişmelerden Haberiniz Olsun

Search